Haber

Gamze Erçel’den duygusal paylaşım

ensonhaber.com

Ünlü oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel, 2019 yılında Caner Yıldırım ile evlendi ve çiftin bu evlilikten Aylin Mavi adında bir kızı oldu.

Mavi’nin geçen yıl kanser tedavisi gördüğü ortaya çıktı.

Gamze Erçel, haberin ardından Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı.

Geçen yıl ünlü oyuncu Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel’in kızı Aylin Mavi’nin sağlık sorunları olduğu ve tedavi gördüğü ortaya çıkmıştı.

Sosyal medya paylaşımlarında sık sık kızına yer veren Erçel, geçtiğimiz günlerde Mavi ile eğlenceli bir video yayınlamıştı. Ancak videoya yapılan bir yorum Gamze Erçel’i sıkıntıdan kurtardı.

“Psikolojik çocuk istismarı”

Gamze Erçel’in fotoğraflarının takipçisi “Psikolojik bir çocuk istismarı, aktif olarak dinlemeyen bir çocuk, dinlemekten ve sevgi göstermekten bir an uzaklaşma, kendi merkezinde kaybolmuş bir anne”yorum yaptı

Erçel, takipçisine şu yanıtı verdi:

“Gördükleriniz sadece 10 saniye”

“Caner’in o an beni çektiğinin farkında değildim. Gördüğünüz sadece 10 saniye. Ondan önce domuz yavrularına gitmeyi teklif ettim. Bedirhan ve babası yanımızda. Ben onlarla konuşuyor sandım. İneğe yem verdiğimi görünce bana dönüp “Artık onu beslemeyin” diyor. Videonun bu kısmını izleyip öyle bir yorum yapmanız ki anneyi psikolojik olarak taciz ediyorsunuz. “

Gamze Erçel birçok sosyal medya kullanıcısı tarafından desteklenirken, ünlü isim bir sonraki paylaşımıyla yürekleri dağladı.

“ah anne ah”

Erçel, geçen yıl kanser tedavisi gördüğü ortaya çıkan Mavi ile hastaneden görüntülerini paylaştı. “Aman anne ah… Yaşadıklarımızı bir bilseler”bir notla yayınlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu